Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 

Roger Waters v Prahe: The Wall Live

Roger Waters v Prahe: The Wall Live St, 7 aug 2013

O2 Aréna Českomoravská, Praha 9Mapa

Rezervovať ubytovanieKúpiť vstupenky

ROGER WATERS, spoluzakladateľ skupiny Pink Floyd ohlásil NA ROK 2013 triumfálny návrat DO EURÓPY so svojim výnimočným majstrovským dielom "THE WALL" a sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Predstavení "The Wall" bolo už naživo odohraných v rámci 192 koncertov po celom svete pre viac ako 3,3 milióna fanúšikov, čo predstavuje jedno z najúspešnejších turné v histórii rocku. Tentokrát sa predstaví Roger Waters v Prahe.

Roger Waters hovorí: Som veľmi rád, že The Wall opäť predstavíme v Európe. Bude to pre nás všetkých veľká zábava. Celú show som prepracoval na koncerty na veľkých otvorených priestoroch. Je to naozaj dobré. Bude to ešte dojemnejšie, pútavejšie, dramatickejšie a napínavejšie. Musel som vymyslieť celú vec práve pre obrovské štadióny. Pred štyridsiatimi rokmi toto nebolo možné. Nemohli sme vtedy zaplniť priestor emocionálne, hudobne ani divadelne vyhovujúcim spôsobom. Technológia sa ale zmenila. Teraz už môžeme.

Turné v roku 2013 sa skladá z 18 open-air / štadiónových koncertov a zahŕňa také legendárne miesta ako sú berlínsky Olympijský štadión, Olympijský štadión v Ríme, amsterdamská Aréna v neposlednom rade aj pražská Synot Tip Aréna. Práve pre tieto veľké otvorené štadióny navrhol Roger Waters novú scénu, ktorá priblíži predstavenie všetkým fanúšikom. Bez ohľadu na to, v ktorej časti štadióna sa práve nachádzate, dokonale si užijete toto strhujúce predstavenie o odcudzení a premene.

Pred rokom 2010 bolo predstavenie "The Wall" príliš gigantické na to, aby sa dalo preniesť na turné, ale moderné arény a pokroky v technológiách túto dilemu vyriešili. Waters show aktualizoval tak, aby sa zhodovala s úžasným divadelným predstavením, akým The Wall bezpochyby bola, čím umožnil ďalším generáciám inšpirovať sa týmto veľkolepým, úchvatným vizuálnym predstavením.

O „The Wall“ napísali:

Najlepšia show po arénach vôbec
New York Post

The Wall Live je bezchybná. Každý by ju mal vidieť, skôr ako zomrie.
Philadelphia Inquirer

Program, ktorý rezonuje ešte silnejšie ako predtým" Independent "The Wall je triumf rozsahu a ambícií ... vrchol rockového úspechu
The Times, Londýn

Určite si za vaše prachy užijete veľa muziky
Telegraph

The Wall je perfektné predstavenie. Uvidíte najlepšie provokujúce koncertné animácie a vizuálne efekty, aké sa kedy dali vidieť.
London Evening Standard

Je nemožné, aby táto show nezaujala Vaše zmysly.
The GuardianKam za zábavou

Ukončené akcie..

Cirque du Soleil: Michael Jackson Th..8 feb - 9 feb 2013 Cirque du Soleil: Michael Jackson The Immortal v Prahe Mick Hucknall Praha - European Tour ..St, 27 mar 2013 Mick Hucknall Praha - European Tour 2013 Eros Ramazzotti v PrahePo, 8 apr 2013 Eros Ramazzotti v Prahe Paul van Dyk, Praha 2013Pi, 19 apr 2013 Paul van Dyk, Praha 2013 Delfíny v Prahe25 apr - 19 máj 2013 Delfíny v Prahe Mark Knopfler v PraheUt, 7 máj 2013 Mark Knopfler v Prahe PINK - The Truth About Love Tour v P..Pi, 10 máj 2013 PINK - The Truth About Love Tour v Prahe Joe Cocker v PraheNe, 19 máj 2013 Joe Cocker v Prahe Alicia Keys "Girl On Fire" Praha 2013St, 12 jún 2013 Alicia Keys "Girl On Fire" Praha 2013 Kiss v Prahe - Monster 2013Pi, 14 jún 2013 Kiss v Prahe - Monster 2013 Bon Jovi - Because We Can - Tour 201..Po, 24 jún 2013 Bon Jovi - Because We Can - Tour 2013, Praha Roger Waters v Prahe: The Wall LiveSt, 7 aug 2013 Roger Waters v Prahe: The Wall Live Peter Gabriel v PraheŠt, 10 okt 2013 Peter Gabriel v Prahe Oslávte Valentína v Prahe Pi, 14 feb 2014 Oslávte Valentína v Prahe             Veľká noc v Prahe18 apr - 21 apr 2014 Veľká noc v Prahe