Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Budapešti
 

Apartmány v Budapešti

Chcete si prenajať nejaký apartmán v Budapešti?

  • apartmány sú sú plne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s hostelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov pre online rezerváciu v Budapešti

Budapešť je pekné hlavné mesto Maďarska a je zároveň najväčším maďarským mestom s viac ako 1,75 miliónov obyvateľov. Mesto je známe pre svoje dve hlavné časti oddelené riekou Dunaj - Buda na západnom brehu a Pešť na východnom brehu rieky. Budapešť je jedno z najkrajších miest v Európe a priťahuje milióny návštevníkov ročne. Je to tiež centrum priemyslu, služieb, finančných inštitúcií a univerzít. Mesto vzdelania, kultúry, histórie, obchodu, zábavy a tiež romantiky.

Je veľa miest, ktoré stojí za to v Budapešti navštíviť - spomeňme aspoň niekoľko: Parlament s maďarskými korunovačnými klenotmi, Bazilika sv. Štefana a samozrejme Hradný kopec a Hradná štvrť s Kráľovským palácom, kde sa konalo mnoho bitiek. Nemali by ste minúť najväčšiu synagógu v Európe a Ostrihomskú baziliku, tretí najväčší kostol v Európe. Veľmi príjemné a romantické sú prechádzky nábrežím rieky Dunaj. Po všetkej tej histórii a obdivovaní pamiatok Vám odporúčame navštíviť termálne kúpele, ktoré sú veľmi obľúbené po celom svete. Maďarská kuchyňa je delikatesná a môžete ju vyskúšať v jednej z mnohých reštaurácií. Tiež nočný život je v Budapešti veľmi živý. Našťastie, všetky naše apartmány v Budapešti sú umiestnené v dochádzkovej vzdialenosti od centra mesta a tak budete vždy blízko pamiatok a celému dianiu v tomto krásnom meste.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Budapešť?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v krátkodobom prenájme apartmánov v Budapešti. Naše apartmány v Budapešti Vám ponúkajú výhodu nižšej ceny ako majú hotely. Väčší priestor a plne vybavená kuchyňa bude určite ďalším plusom pre Vás. Môžete sa cítiť ako doma v našich apartmánoch Budapešť pretože tu nájdete všetky bežné zariadenia: TV, satelit, pripojenie na internet, varnú kanvicu a mnohé ďalšie. Aby ste si urobili predstavu o našej ponuke, pozrite si našu databázu apartmánov, kde sú k dispozícii plániky s detailným popisom, zariadením, cenou a dostupnosťou.

Hlavné benefity Your Apartments Budapešť

Máme veľký výber apartmánov vhodných pre každú príležitosť: romantický víkend, poznávanie mesta s partiou priateľov alebo obchodných cestujúcich. Nech je Váš výber akýkoľvek, je tu niečo čo môžete očakávať od každého apartmánu v Budapešti - všetky sú dobre vybavené podľa vysokého štandardu, príjemne zariadené a v perfektnej lokalite. Ak sa ubytujete v jednom z Apartmánov Budapešť, budete vždy blízko miestam Vášho záujmu. Mnoho zo známych miest ako sú galérie, múzeá a divadlá sú naozaj blízko. A keď slnko zapadá, je to ten správny okamih k poznaniu budapeštianskych slávnych reštaurácií, barov a klubov.

Typy apartmánov od Your Apartments Budapešť

Nech sú Vaše potreby akékoľvek, uisťujeme Vás, že Vám môžeme ponúknuť vhodné apartmány, ktoré vždy splnia Vaše očakávania. Naše apartmány Budapešť sú ideálne ako pre jednotlivcov alebo páry, tak aj pre rodiny s deťmi rôzneho veku, či väčšie skupiny. Rodiny môžu počítať s detskou postieľkou, skupiny môžu očakávať cenovo výhodné a praktické ubytovanie v perfektnej lokalite. V našej databáze môžete nájsť štúdiové apartmány, jednospálňové apartmány, trojlôžkové apartmány, štvorlôžkové aj päťlôžkové apartmány - výber je len na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Budapešti so spoločnosťou Your Apartments, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán vo vyhľadávacom paneli, prípadne nás kontaktujte.