Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Bratislava apartmány
 

Bratislava apartmány

Hľadáte apartmán v Bratislave?

  • apartmány sú kompletne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s cenou hostelu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov v Bratislave s možnosťou online rezervácie

Bratislava je okouzľujúce hlavné mesto Slovenska, ktoré je domovom pre približne 463 000 obyvateľov a je zároveň najvačším mestom Slovenska, politickým, kultúrnym a ekonomickým centrom. Je zaujímavé, že Bratislava je jediným hlavným mestom, ktoré hraničí s dvoma štátmi zároveň: Rakúsko a Maďarsko. Bratislava leží na juhozápade Slovenska, na oboch brehoch rieky Dunaj. Väčšina dôležitých obchodných firiem má svoje sídlo práve v tomto meste. V Bratislave môžete nájsť mnoho galérií, múzeí, divadiel, knižníc a univerzít.

Mesto má veľmi zaujímavú históriu, pretože bolo hlavným mestom Uhorska. Mária Terézia bola korunovaná práve v Bratislave. Stále možete cítiť históriu v centre mesta a pozorovať mnoho historických pamiatok. Najnavštevovanejšie miesta sú predovšetkým Bratislavský Hrad, Hrad Devín, Primaciálny Palác a ulica Sv. Michala s Michalskou bránou. Milovníci umenia by mali navštíviť Slovenské Národné Divadlo. Bratislava je často nazývaná "mestom opery", pretože sa tu konajú predstavenia na vysokej úrovni a za priaznivé ceny. Pre milovníkov iného žánru sa tu konajú hudobné akcie, ako je Bratislavský hudobný festival a Bratislavské jazzové dni. Slovenské hlavné mesto má mnoho čo ponúknuť a Vy tak môžete stráviť príjemné dni jeho objavovaním. Nielen história, ale aj moderná časť mesta stojí za preskúmanie. Skvelé reštaurácie so slovenskou a medzinárodnou kuchyňou, všetky typy barov a klubov, obchodov, kín – toto všetko Bratislava ponúka. Dobrou správou je, že naše apartmány v Bratislave sa nachádzajú v dochádzkovej vzdialenosti od centra mesta a najvýznamnejších miest.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Bratislava?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v poskytovaní krátkodobého ubytovania v apartmánoch v Bratislave. Naše Bratislava apartmány ponúkajú výhodnejšiu cenu než hotely. Pokiaľ hľadáte vačší priestor pre ubytovanie, naše apartmány v Bratislave sú veľmi priestranné a pohodlné. Mnohé z nich majú kuchyňu a sú vybavené všetkými modernými zariadeniami pre Vaše pohodlie (TV, satelit, internet, rýchlovarná konvica atd.) Ak Vám chýba pocit domova v tomto krásnom slovenskom meste, Your Apartments Bratislava je presne tou správnou voľbou. Môžete začať vyhľadávať v našom portfoliu a vybrať si najvhodnejší apartmán pre Vás. Každý z apartmánov je prezentovaný s fotografiami, detailným popisom, vybavením, cenou, dostupnosťou.

Kľúčové benefity Your Apartments Bratislava

Chceme Vám ponúknuť pohodlné a úplne bezstarostné ubytovanie v hlavnom meste Slovenska. To je dôvod, prečo starostlivo vyberáme len perfektne vybavené a krásne zariadené apartmány, umiestnené v historickom a obchodnom centre Bratislavy. Nájdete tu mnoho reštaurácií, klubov a barov priamo na rohu od Vášho apartmánu a tak si môžete užiť miestnu kuchyňu alebo zážitok z nočného života v tomto stále sa meniacom mestě. Väčšina miest ako sú múzea, galérie a obchody sa nachádzajú v dochádzkovej vzdialenosti, alebo krátkej jazdy od našich apartmánov v Bratislave.

Typy apartmánov Bratislava

Ste pár na romantickej ceste? Alebo rodina s deťmi? Skupina priateľov? Alebo navštevujete mesto z pracovných dôvodov a potrebujete čisté a pohodlné ubytovanie? Naše Bratislava apartmány sú vhodné pre všetky typy turistov alebo obchodných cestujúcich, pre jednotlivcov i skupiny. Môžeme Vám zaistiť apartmán typu štúdio, jednoizbové apartmány, dvojizbové apartmány, trojizbové apartmány, štvorizbové i peťizbové apartmány.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Bratislave so spoločnosťou Your Apartments, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán, prípadne nás kontaktujte.