Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Prahe
 

Apartmány v Prahe

Apartmány Praha Václavské námestie Apartmány Praha Staromestské námestie Apartmány Praha Karlov most

Krátkodobý prenájom apartmánov v Prahe, už od €19 na osobu/noc.

Tripadvisor Certificate of Excellence Winner 2015
  • najlepšia možná cena za apartmán
  • 250+ apartmánov v Prahe pripravených na online rezerváciu
  • taxi preprava z letiska priamo k vybranému apartmánu (voliteľná služba)
  • stovky spokojných zákazníkov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
Staňte sa naším Fanúšikom na Facebooku a získajte zľavy pri rezervácii apartmánu.

-60% zľava za pobyt 1 - 6 osôb v Apartmáne pri Václavskom námestí len za 100 EUR

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Praha?

Your Apartments je lídrom v krátkodobých prenájmoch apartmánov v Prahe. Praha je destináciou, kde sú naše apartmány lacnejšie než ubytovanie v hoteli. Apartmány sú na plochu oveľa väčšie ako hotelové izby v Prahe. Vo všetkých apartmánoch v Prahe je k dispozícii kuchyňa. Praha ponúka apartmány s moderným zariadením. Nájdete tu televízor, satelit, Internet, riady atd. Apartmány v Prahe majú vo svojej prezentácii fotografie, plánky pôdorysu, detailný popis, vybavenie, ceny, dostupnosť.

Hlavné benefity apartmánov v Prahe

Želáme si, aby ste sa cítili ako doma pokiaľ dorazíte do apartmánov v Prahe. Väčšina apartmánov, ktoré ponúkame sú priestorné a vzdušné, s prirodzeným svetlom. Niektoré z apartmánov majú výhľad na strechy mesta, ktoré obklopujú Pražský hrad. Apartmány sa nachádzajú v historickom centre Prahy v susedstve galérií, muzeí, parkov a pamiatok. Je tu aj mnoho možností pre Vaše nákupy, zábavu, návštevu baru či reštaurácie.

Typy apartmánov v Prahe

V našej ponuke nájdete štúdiové apartmány, jednospálňové apartmány, dvojspálňové apartmány, trojspálňové apartmány, štyri a dokonca aj päťspálňové apartmány. Sú ideálne pre strávenie dovolenky s rodinou alebo s priateľmi v hlavnom meste Praha. Niektoré spálne sú navrhnuté špeciálne pre rodiny s deťmi, kde si môžte vyžiadať detskú postieľku.

Apartmán Václavské námestie v Prahe

Apartmány Václavské námestie Praha

Veľké apartmány v historickej budove, ktoré sa nachádzajú priamo na Václavskom námestí v Prahe, len niekoľko metrov od sochy Sv.Václava. Sú ideálne pre veľké skupiny. K dispozícii sú 3 spálne + obývačka s kuchyňským kútom + kúpeľňa + 2 toalety. Je tu aj možnosť rezervovať parkovanie pre Vaše auto na Václavskom námestí.
apartmány: 3 spálne, 8 osôb


Apartmán Národní Praha

Apartmány Národní Praha

Luxusné apartmány v srdci Starého mesta na Národní ulici s celkovou kapacitou pre ubytovanie až 8 ľudí. Sú vzdialené len niekoľko minút od historických častí Prahy ako sú Karlov most, Václavské námestie, Karlovo námestie. Apartmány majú k dispozícii 2 spálne, 1 obývačku s kuchyňským kútom a kúpeľňu.
apartmány: 2 spálne, 8 osôb


Apartmán Staromestské námestie Praha

Castleview Apartmány Praha

Apartmány sa nachádzajú priamo na tzv. "Kráľovskej ceste" medzi Staromestským námestím a Karlovým mostom. Apartmány sú zariadené s kuchyňskou linkou, luxusnou obývačkou, peknou spálňou a modernou kúpeľňou. Pokiaľ chcete spať v dokonale zariadenom apartmáne v priebehu Vášho pobytu v Prahe, je pripravený práve pre Vás.
apartmány: 3 spálne, 1 obývačka, 4 osoby


Apartmán Karlov most Praha

Apartmány Karlov most Praha

Hľadáte ubytovanie v centre starej Prahy? Tieto apartmány Vám ponúkajú ubytovanie vhodné pre zamilované páry, které prišli do Prahy stráviť romantickú dovolenku. Sú situované v dokonalej lokalite v historickom centre Prahy 1 - Staré mesto, len niekoľko metrov od Staromestského námestia a Karlovho Mosta.
apartmány: 1 spálňa , 2 osoby


Apartmán Holečkova Praha

Apartmány Holečkova Praha

Nádherné apartmány, vybavené s high-tech spotrebičmi a moderným nábytkom. Nachádzajú sa v blízkosti historického centra Andela, 15 minút pešo od historickej časti Malá strana. V niektorých apartmánoch sú i vonkajšie sprchy na terasách. Výhodou je pohodlné parkovanie v garáži, prípadne bezplatné parkovanie na ulici.
apartmány: 2 spálne, 4 osoby


Apartmán Andel Praha

Apartmány Andel Praha

Apartmány sa nachádzajú v novo zrekonštruovanej budove vo veľmi dynamicky sa rozvíjajúcej sa štvrti Prahy - Andel. Vďaka tejto lokalite a vzdialenosti k stanici metra a zastávke električky, majú fantastické spojenie so všetkými oblasťami mesta. Je tam mnoho preslávených reštaurácií, nákupné centrum Nový Smíchov s multiplexom kín.
štúdiový apartmán: 2 osoby


V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v Prahe so spoločnosťou Your Apartments, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán, prípadne nás kontaktujte.