Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Berlíne
 

Apartmány v Berlíne

Ste pripravení prenajať si apartmán v Berlíne?

  • apartmány sú kompletne vybavené a zariadené
  • za najlepšiu možnú cenu, porovnateľnú s hotelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu (voliteľné)
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácie a bezpečná platba
  • 25 + apartmánov pripravených pre online rezerváciu v Berlíne

Berlín je hlavné mesto Spolkovej republiky Nemecko. V súčasnej dobe sa radí k najväčším mestám v Európe. Žije tu cez 3,8 miliónov obyvateľov. Nachádza sa na severovýchode Nemecka. Mestom preteká rieka Spréva. Berlín je vzdialený od Bratislavy približne 720 km, vhodné spojenie s Bratislavou je po železnici, denne je na tejto trase niekoľko spojov. Ďalšou možnosťou je letecká doprava. Berlín má 3 letiská. V meste funguje sieť mestskej hromadnej dopravy, ktorá je považovaná za najhustejšiu v Európe. Medzi významné miesta v Berlíne patrí Alexandrovo námestie, Pod lipami a Brandenburská brána. V meste sa nachádza aj množstvo kultúrnych zariadení, ako napríklad Pergamonské a Egyptské múzeum, zoologická a botanická záhrada, Berlínska filharmónia. V Berlíne je tiež niekoľko významných univerzít. Koná sa tu Berlínsky filmový festival a sprievod mestom pri Karnevale kultúr. Milovníci nákupov iste ocenia nákupnú galériu Lafayette, alebo pravidelne organizované trhy. A kto by mal chuť na piesočnú pláž, tropický prales a úžasný saunový svet, môže zavítať do Tropical Island, ktorý sa nachádza asi 60 km od Berlína.

Berlín má mnoho atrakcií a môžete tu ľahko stráviť víkend či mesiac, aby ste spoznali toto úžasné mesto Európy. Jedno z miest, ktoré nesmiete minúť je historicky významný Berlínsky múr, ktorý v roku 1961 rozdelil mesto na Východný a Západný Berlín. Berlínsky múr bol postavený takmer za jednu noc. Po jeho zbúraní v roku 1989 tu zostala stáť asi 1 km dlhá časť, ktorú v súčastnosti zdobia kresby rôznych umelcov. Aj naša krajina má v týchto kresbách zastúpenie. Istý slovák zvečnil na jeden z panelov holubicu. Medzi ďalšie miesta, ktoré stojí za to navštíviť, je budova Reichstag - sídlo Nemeckého parlamentu alebo Berlínska katedrála. Môžete navštíviť Múzejný ostrov s 5 zaujímavými múzeami. Berlínska ZOO je najnavštevovanejšou zoologickou záhradou v Európe. Neskôr večer môžete pokračovať objavovaním vibrujúceho mestského nočného života a klubovej scény alebo navštíviť Berlínsku štátnu operu. Toto mesto ponúka pre každého niečo. Našťastie, všetky naše apartmány Berlín sú umiestnené v obľúbených štvrtiach mesta a budete tak vždy blízko najzaujímavejším miestam.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Berlín?

Your Apartments je vedúca spoločnosť v krátkodobom prenájme apartmánov v Berlíne. Prenajatie jedného z našich apartmánov v Berlíne je jednoduché a výhodné riešenie pre Vašu dovolenku. Nielenže budete mať viac miesta ako v hotelovej izbe, ale môžete tiež počítať s výhodnejšou cenou. Kompletne vybavená kuchyňa a moderné zariadenia ako je televízia, satelit, internetové pripojenie alebo varná kanvica sa nachádzajú v každom našom apartmáne. Predtým, než začnete plánovať Vaše prázdniny v Berlíne, pozrite sa na náš výber apartmánov s vlastným stravovaním. Všetky apartmány prezentujeme s fotografiami, plánikmi, detailným popisom, zariadením, cenami a dostupnosťou.

Kľúčové benefity Your Apartments Berlín

Radi by sme Vám pomohli urobiť Váš pobyt v Berlíne nezabudnuteľný. To je dôvod, prečo starostlivo vyberáme len dobre vybavené a príjemne zariadené apartmány v Berlíne. Všetky apartmány sú umiestnené v zaujímavých a obľúbených oblastiach mesta, s fantastickým dopravným spojením do centra. Výborný mestský dopravný systém vám umožní presúvať sa ľahko z jedného miesta na druhé a spoznať tak všetky slávne miesta. Berlínske úžasne múzea, galérie, opery, divadlá a nákupné bulváry čakajú, až ich spoznáte. Rôzne reštaurácie ocenené michelinskou hviezdou sú umiestnené blízko Vášmu apartmánu v Berlíne.

Typy Your Apartments Berlín

Chápeme, že hľadáte komfort, bezpečnosť, štýl, výborné zariadenie a skvelé umiestnenie, čo urobí váš pobyt v Berlíne nezabudnuteľným. Sme si istí, že Vám môžeme ponúknuť perfektné apartmány, ktoré vždy splnia Vaše očakávania. Ak ste pár užívajúci si romantický víkend, skupina priateľov hľadajúci kultúru a nočný život alebo obchodník navštevujúci veľtrh, Your Apartments Berlín Vám zabezpečí vhodné ubytovanie pre akúkoľvek príležitosť. V našej ponuke môžete nájsť apartmány typu štúdio, jednospálňové apartmány, dvojspálňové apartmány, troj až päťspálňové apartmány - výber je na Vás.

Ak máte záujem o krátkodobé ubytovanie v apartmáne od Your Apartments Berlín, prosím neváhajte si ho rezervovať online alebo nás kontaktujte.