Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Ríme
 

Apartmány v Ríme

Chcete si prenajať nejaký apartmán v Ríme?

  • apartmány sú sú plne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s hostelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov pre online rezerváciu v Ríme

Rím nazývaný starovekými básnikmi "Večné mesto", je veľmi známou turistickou destináciou a okúzľujúce mesto s fascinujúcou históriou, umením a architektúrou. Rím je hlavné mesto a je zároveň najväčším mestom Talianska s 2,8 miliónmi obyvateľov. Nachádza sa na rieke Tiber v západnej časti Talianskeho poloostrova. Rím bol založený v roku 753 p.n.l. a jeho história je naozaj bohatá. Rím je považovaný za jeden z počiatkov západnej civilizácie a vždy bol spájaný s umením, filozofiou, vedou a architektúrou. Ďalšie špecifikum Ríma je Vatikán - malý mestský štát so sídlom pápeža. Mesto je najviac navštevovaným mestom v Taliansku a ponúka niektoré z najslávnejších turistických miest na svete. Je prístupné cez 3 letiská a sieť podzemnej dopravy.

V Ríme môžete plne oceniť širokú históriu a môžete sa cítiť literárne na každom kroku a bude to naozaj potešenie pre všetkých milovníkov umenia a architektúry. Aby ste si urobili dobrý obrázok o Ríme potrebujete vidieť miesta ako Fontána di Trevi, Španielske schody, Koloseum a Pantheon. Ďaľšie úžasné staroveké archeologické miesta sú Forum Romanum alebo Trajánsky trh. Prejdite sa po Grand Tour, aby ste sa dozvedeli o starovekej Rímskej kultúre, histórii a architektúre v jednom z veľa múzeí alebo si spravte prechádzku mestom a obdivujte prácu architektov ako je Caravagio, Bernini alebo Cortona. Vaša návšteva Ríma by nebola kompletná bez toho, aby ste navštívili Vatikán a najmä jeden z 900 kostolov ako je Bazilika sv.Jána Lateránskeho alebo Bazilika sv.Petra. Po prehliadke mesta môžete relaxovať v záhrade Villy Borghese, v slávnej opere alebo ísť nakupovať najnovšiu módu. Pamätajte že musíte ochutnať rímske pokrmy napríklad špagety „a la Carbonara". Pre vaše pohodlie, všetky naše apartmány Rím sú umiestnené v najobľúbenejších oblastiach mesta a tak vždy budete blízko zaujímavým miestam.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Rím?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v krátkodobom prenájme apartmánov v Ríme. Pokiaľ hľadáte priestorný, vzdušný a pohodlný apartmán v perfektnej lokalite, vždy nájdete správne miesto. Všetky naše apartmány sú dobre vybavené a zaistia Vám potrebné zariadenie, ako je napr. varná konvica, televízia, satelit alebo internetové pripojenie. Krásne vybavená moderná kuchyňa na Vás bude čakať, pokiaľ nebudete chcieť zájsť do reštaurácie, ale pripraviť si vlastnú kulinársku špecialitu. Výhodou je cena v porovnaní s hotelovou izbou. Pokiaľ ste pripravení začať plánovať prázdniny v Ríme, pozrite sa na náš výber apartmánov. Všetky sú prezentované s fotografiami, plánmi, detailním popisom, vybavením, cenami a dostupnosťou čo vám pomôže urobiť správne rozhodnutie.

Hlavné benefity Your Apartments Rím

Sme tu, aby sme vám pomohli urobiť z vášho pobytu v Ríme nezabudnuteľný zážitok. Osobne vyberáme len tie najlepšie apartmány v meste. Všetky zaisťujú vysoký komfort vybavenia, elegantný nábytok a všetok komfort, ktorý očakávate od pobytu mimo domova. Všetky naše apartmány v Ríme sú umiestnené blízko centra mesta alebo sú perfektne spojené s mestským systémom dopravy. Vždy budete blízko múzeí, galérií, reštaurácii a obchodov, ktoré ste si priali navštíviť. Užite si atmosféru Ríma a môžete sa vracať do apartmánu späť behom dňa alebo noci. Naše apartmány v Ríme Vám ponúknu celkovú slobodu a flexibilitu.

Typy apartmánov od Your Apartments Rím

Či už ste na romantickom pobyte v najromantickejšom meste na svete, alebo objavujete kultúrne a umelecké dedičstvo tohto mesta s Vašou rodinou alebo kamarátmi máme ten správny apartmán pre vaše potreby. Naše apartmány s vlastným stravovaním v Ríme sú vhodné pre skupiny všetkých veľkostí, jednotlivcov, páry i rodiny s deťmi. Pre rodiny máme výber apartmánov s možnosťou detskej postieľky a ďalšieho nutného vybavenia. V našej ponuke môžete nájsť apartmány typu štúdio, apartmány jednoizbové, dvojizbové, trojizbové, štvorizbové i päťizbové – výber je len na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Ríme so spoločnosťou Your Apartments Rím, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán vo vyhľadávacom paneli, prípadne nás kontaktujte.