Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Krakove
 

Apartmány v Krakove

Chcete si prenajať nejaký apartmán v Krakove?

  • apartmány sú sú plne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s hostelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov pre online rezerváciu v Krakove

Krakov je druhé najväčšie mesto v Poľsku. Leží na rieke Visla v Malopoľskom regióne. História mesta siaha do 7. storočia. Toto kultúrne a architektonicky bohaté mesto s veľkým vplyvom na umenie a vzdelanie bolo predtým hlavným mestom Poľska. Po rokoch prosperity a rozvoja zažilo mesto zlé časy v priebehu 2. svetovej vojny, keď spadalo pod nadvládu Nemecka. Židia, ktorí tu žili byli deportovaní do "Krakovského ghetta" a neskôr do koncentračného tábora, ako napr. Osvienčim, nachádzajúci sa neďaleko, a v súčasnosti je často navštevovaný zahraničnými turistami. Mesto začalo byť slavné taktiež po tom, keď arcibiskup - Karol Wojtyla, ktorý bol zvolený za pápeža, bol najuznávanejším pápežom vôbec - Jan Pavol II.

Mnoho turistov navštevuje Krakov kvoli unikátnej a krásnej architektúre. Krakovské Staré mesto, pod ochranou UNESCO Svetového dedičstva, zahrnuje napríklad Hlavné tržné námestie so Sukiennice Halou Látok a Baziliku Sv. Marie. Jednou z Krakovských atrakcií je Hrad Wawel, predtým sídlo Poľského kráľovstva, a majestátna katedrála Wawel. Taktiež by ste mali navštíviť Židovskú štvrť Kazimierz s malebnými uličkami a renesančnými budovami. Po prehliadke pamiatok Vám doporučujeme relaxovať v jednom z mnohých Krakovských parkov ako je napr. Planty Park, Jordan Park nebo Park Krakowski. Milovníci umenia by mali zájsť do Národného múzea alebo Czartoryski muzea s majstrovskými dielami Rembrandta a DaVinciho. Dalšie populárne miesto, ktoré musíte navštíviť je soľná baňa Vielicszka, nachádzajúca sa v blízkosti Krakova. Večer si môžte užiť operu alebo balet vo Filharmónii Krakov alebo v Opera Krakowska. Mesto, do ktorého prichádza viac než 7 miliónov turistov ročne, je dobre pripravené so svojou infraštruktúrou, ubytovacími možnosťami, reštauráciami a barmi, ktorých je v Krakove skutočne dosť. Pre Vaše pohodlie, všetky naše apartmány Krakov sú umiestnené v centre mesta a Vy tak budete blízko všetkých zaujímavých miest a atrakcií.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Krakov?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v krátkodobom prenájmu apartmánov v Krakove. Môžme Vám ponúknuť najlepšie možnosti ubytovania v meste. Naše apartmány v Krakove sú priestorné, dobre vybavené a umiestnené v krásnej historickej budove. Každý z nich ponúka moderné vybavenie, ako je internetové pripojenie, televízia, satelit, varná konvice atď. Taktiež oceníte kompletne vybavenú kuchyňu s potrebným príslušenstvom. Ďalšia výhoda našich apartmánov v Krakove je cena, ktorá je priaznivejšia v porovnaní s hotelovou izbou v meste. Každý z našich apartmánov je prezentovaný s fotografiami, plánikmi, detailným popisom, vybavením, cenami a dostupnosťou pre Vaše čo najlepšie rozhodnutie.

Kľúčové benefity Your Apartments Krakov

Ponúkame len tie najlepšie apartmány Krakov, ktoré vyberáme podľa striktných kritérií. Každý z našich apartmánov Krakov je fantasticky vybavený a príjemne zariadený pekným nábytkom. Všetky apartmány sú umistnené blízko centra mesta. Budete bývať blízko tohto okuzľujúceho Starého mesta a iných vysnívaných miest. Užite si komfort v našich apartmánoch v Krakove a budete mať najlepší pobyt vďaka skvelej lokalite v centre a celkovej slobode. Budete mať dostatok času spoznať krakovské tajomstvá.

Typy apartmánov Krakov

Pokiaľ ste pár navštevujúci toto pekné historické mesto, skupina priateľov hľadajúca Krakovské kultúrne dedičstvo, alebo prichádzate za obchodom, sme si istí, že Vám môžeme ponúknuť najlepšie apartmány pre Vaše potreby. Naše apartmány s vlastným stravovaním v Krakove sú perfektným ubytovaním pre jednotlivcov, páry, rodiny s deťmi alebo skupiny rôznych veľkostí. Pre rodiny máme pripravený výber apartmánov s možnosťou detskej postieľky a ďalšieho vybavenia. V našom výbere apartmánov v Krakove môžete nájsť štúdio, apartmány jednospálňové, dvoj aj trojspálňové - výber je len na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Krakove so spoločnosťou Your Apartments Krakov, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán vo vyhľadávacom paneli, prípadne nás kontaktujte.