Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Amsterdame
 

Apartmány v Amsterdame

Hľadáte apartmán v Amsterdame?

  • apartmány sú sú plne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s hostelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov pre online rezerváciu v Amsterdame

Amsterdam, hlavné a zároveň najväčšie mesto Holandska, je jedno z najkozmopolitnejších, najliberálnejších, najživších, najmodernejších miest v Európe a tiež vyhľadávaná turistická destinácia. Mesto s počtom obyvateľov 820 000 sa nachádza na západe krajiny v provincii Severné Holandsko. Je to kultúrne a obchodné centrum Holandska a jedno z najlepších miest pre medzinárodný obchod čo motivuje veľa obyvateľov Holandska a medzinárodných spoločností umiestniť tu svoje sídla. Mesto bolo jedným z najviac strategických prístavov vo svete v priebehu Holandskej zlatej éry čo prinieslo mestu veľké bohatstvo a rozvoj v umení a architektúre. Dnes má mesto liberálnu atmosféru a priťahuje veľa mladých ľudí, umelcov a cudzincov z celého sveta. Mesto samotné je celkom malé a je tak ľahké navštíviť hlavné turistické atrakcie pešo alebo využiť autobus. Pokiaľ budete chcieť cestovať v Holandskom štýle, doporučujeme požičať si bicykel, pripojiť sa k domácim a prechádzať mesto na bicykli za každého počasia. Námestie Dam s Národným pamätníkom na ulici Damrak s množstvom obchodov so suvenírmi a príjemnými malými kaviarňami je perfektným štartom pre Vašu prehliadku Amsterdamu.

K najvýznamnejším atrakciám mesta patrí - štvrť Červených svetiel - ukazuje najstaršiu architektúru Amsterdamu, atraktívne bary, ďalej "okná" a množstvo kaviarní ukazujúcich holandskú liberálnu povahu. Každý milovník umenia by nemal minúť múzejnú štvrť a múzeá Rijksmuseum, Van Gogh a Stedelijk museum. Obdivovatelia diela Rembrandta van Rijna by mali navštíviť jeho dom. Jeden z nezabudnuteľných zážitkov bude plavba po Amsterdamských kanáloch pochádzajúcich zo 17.storočia, ktoré sú zapísané vo Svetovom dedičstve Unesco. Pokiaľ preferujete relaxovať v jednom z veľa parkov, potešiť svoje zmysly a skúsiť mnoho druhov medzinárodnej kuchyne v mestských reštauráciach alebo si užiť úžasný nočný život v Leidseplein alebo Rembrandtplein, určite si vychutnáte toto inšpirujúce mesto a čoskoro sa sem vrátite. Naštastie všetky naše Amsterdam apartmány sú umiestnené v pešej vzdialenosti alebo krátkou cestou autobusom od centra mesta a vy tak budete vždy blízko tým najúžasnejším miestam.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Amsterdam?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v krátkodobom prenájme apartmánov v Amsterdame. Keď uvidíte úzke uličky historickej časti Amsterdamu, pochopíte prečo sú domy tak úzke a vysoké - vždy tu bude boj o dostatok priestoru. To je dôvod, prečo hotelové izby môžu byť menšie než ste čakali. S našimi Apartmánmi v Amsterdame nemusíte mať obavy, sú priestorné, umiestnené v pekných domoch v najlákavejších lokalitách - centrum mesta, umelecká múzejná štvrť, živá štvrť De Pijp alebo elegantný Oud Zuid. A naviac sú všetky perfektne vybavené dôležitými potrebami ako je internetové pripojenie, televízia, satelit alebo varná konvica. Priaznivá cena v porovnaní s hotelovou izbou je ďalším benefitom našich apartmánov v Amsterdame s vlastným stravovaním. Môžete začať vyhľadávať ten správny v našej databázi - každý apartmán je prezentovaný s fotografiami, plánmi, detailním popisom, vybavením, cenami, dostupnosťou.

Hlavné benefity Your Apartments Amsterdam

V akejkoľvek časti roku, vždy máme ten správny apartmán, ktorý splní Vaše očakávania. Udržujeme vysoké štandardy, ktoré môžete očakávať od každého z apartmánov v Amsterdame, kvalitné a moderné príslušenstvo, štýlový nábytok a úžasné lokality. Keď sa ubytujete v jednom z našich apartmánov, všetky atraktivity Amsterdamu budete mať na dosah. Požičať si bicykel a poznať úžasné malé uličky historického centra mesta, pripojiť sa k párty vo Vondelparku alebo ísť nakúpiť slávny Holandský syr a čokoládu. A po západe slnka si vychutnať nočný život v meste, ktoré nikdy nespí, v jednom z trendových barov, diskoték alebo v tradičnej Holandskej kaviarni.

Typy apartmánov od Your Apartments Amsterdam

Pokiaľ hľadáte dobrodružstvo v tomto vibrujúcom meste so skupinou priateľov, umenie a históriu s Vašou rodinou alebo ste návštevníkom veľtrhu sme pripravení pomôcť Vám s vyhľadaním perfektného ubytovania. Naše apartmány v Amsterdame sú vhodné pre skupiny všetkých veľkostí rovnako tak pre jednotlivcov, páry alebo rodiny s deťmi. Neváhajte nás kontaktovať ohľadne dostupných možností alebo priamo vyhľadávať v našej ponuke. Nájdete tu apartmány typu štúdio, apartmány jednoizbové, dvojizbové, trojizbové, štvorizbové a päťizbové apartmány - výber je na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Amsterdame so spoločnosťou Your Apartments Amsterdam, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán vo vyhľadávacom paneli, prípadne nás kontaktujte.