Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Mníchove
 

Apartmány v Mníchove

Chcete si prenajať apartmán v Mníchove?

  • apartmány sú kompletne vybavené a zariadené
  • za najlepšiu možnú cenu, porovnateľnú s hotelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu (voliteľné)
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácie a bezpečná platba
  • 25 + apartmánov pripravených pre online rezerváciu v Mníchove

Mníchov predstavuje tretie najväčšie mesto v Nemecku, je hlavným mestom spolkového štátu Bavorsko. Je domovom pre 1,42 milióna obyvateľov. Mesto leží na rieke Isar. Má veľmi bohatú históriu siahajúcu až do 12. storočia. Ako hlavné mesto, hral Mníchov dôležitú rolu v rozvoji Bavorska, predtým Bavorského kráľovstva. V priebehu 2. svetovej vojny bolo mesto výrazne zničené, ale neskôr bolo kompletne vybudované na prekvitajúce a moderné mesto s rozvinutou infraštruktúrou. V súčastnosti je to veľmi živé, kozmopolitné a príjemné mesto, ktoré bolo zvolené ako najlepšie miesto pre život na svete. Niet sa čomu čudovať, že ľudia z celého sveta sem prichádzajú žiť a taktiež sem prichádza veľké množstvo turistov. Pravdepodobne najvýznamnejšou udalosťou, ktorá sa tu koná je Oktoberfest, navzdory názvu sa táto slávnosť koná každý rok v septembri a končí prvú nedeľu v októbri.

Vaša cesta po Mníchove by mala začať na Mariánskom námestí so slavným Mariánskym stĺpom, Staromestskou a Novomestskou radnicou. Typický bod mesta predstavuje prekrásny kostol Frauenkirche. Rezidenčný palác s pokladnicou je taktiež zaujímavé navštíviť. Bavorskú kráľovskú históriu môžete obdivovať v dvoch krásnych barokových palácoch blízko mesta - Nymphenburg a Schleissheim. Váš výlet môže pokračovať na ostrov po rieke Isar, kde sa nachádza Nemecké múzeum - je to celosvetovo najstaršie múzeum vedy. Okrem mnohých umeleckých galérií a múzeí, toto mesto ponúka taktiež niekoľko kráľovských ulíc s majestátnymi historickými budovami. Je to ideálne pre príjemnú prechádzku, napr. po Ludwigstrasse alebo Maximilianstrasse. Popoludnie môžete stráviť relaxom v mestských parkoch, ako je napr. Englischer Garten alebo Olympiapark. Mníchov bol inšpiráciou pre mnoho svetovo známych skladateľov ako Mozart, Mahler nebo Orff. Môžete si užiť niektoré z ich majstrovských diel v Nationaltheater. Aby bol Váš zážitok kompletný, určite by ste mali ochutnať niečo z Bavorských kulinárskych špecialít alebo slavné Bavorské pivo. Pre Vaše pohodlie, sú všetky naše apartmány Mníchov umiestnené v najobľúbenejších oblastiach mesta a blízko centra mesta.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Mníchov?

Your Apartments je vedúca spoločnosť v krátkodobom prenájme apartmánov v Mníchove. Pokiaľ potrebujete priestorný, pohodlný a perfektne zariadený apartmán s dobrou polohou v Mníchove, tak ste na správnom mieste. Naše apartmány v Mníchove sú zariadené elegantným nábytkom a majú moderný vzhľad a praktické vybavenie. Môžete počítať s internetovým pripojením, televíziou, satelitom, varnou konvicou a ďalším príslušenstvom, ktoré bežne doma používate. Môžete využiť taktiež výborne vybavenú kuchyňu. Užite si oveľa viac priestoru a flexibility ako v hotelovej izbe. Naše apartmány v Mníchove majú oveľa priaznivejšiu cenu než hotelová izba. Pokiaľ máte v pláne čoskoro vyraziť do Mníchova, prezrite si náš výber apartmánov. Všetky sú prezentované s fotografiami, plánikmi, detailným popisom, vybavením, cenami a dostupnosťou, na základe čoho sa môžte správne rozhodnúť pri výbere ubytovania v Mníchove.

Kľúčové benefity Your Apartments Mníchov

Chápeme, že potrebujete pohodlné miesto pre Váš pobyt, ktorý si skutočne užijete. A preto starostlivo vyberáme len tie najkvalitnejšie apartmány v meste, aby sme sa utvrdili v tom, že sa budete cítiť tu v Mníchove ako doma. Od každého apartmánu v Mníchove môžte očakávať perfektné vybavenie, pekný nábytok, príjemné prostredie a fantastickú poloha. Mníchov je veľké mesto a tak vyberáme len apartmány umiestnené v centre, alebo s rychlým dopravným spojením do centra. Keď budete blízko miest Vašeho záujmu, ušetríte čas a môžte ho využiť k obdivovaniu úžasnej mestskej architektúry, zajímavých múzeí alebo poznávaniu vibrujúceho nočného života.

Typy apartmánov od Your Apartments Mníchov

Pokiaľ navštívite mesto za účelom párty s Vašimi priateľmi alebo len navštívite mesto z pracovných dôvodov, ponúkneme vám len tie najlepšie možnosti ubytovania v Mníchove. Naše apartmány v Mníchove sú vhodné pre jednotlivcov, páry, rodiny s děťmi rôzneho veku alebo skupiny turistov. Ubytujeme skupiny turistov ako aj obchodných cestujúcich. Rodiny môžu očakávať apartmány s detskou postieľkou. V našej ponuke nájdete štúdia, apartmány jedno až štvorspálňové - výber je len na Vás.

Ak máte záujem o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Mníchove od Your Apartments Mníchov, prosím neváhajte si ho rezervovať online alebo nás kontaktujte.