Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Benátkach
 

Apartmány v Benátkach

Hľadáte apartmán v Benátkach?

  • apartmány sú sú plne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s hostelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov pre online rezerváciu v Benátkach

Benátky, jedno z najromantickejších miest planéty, získalo mnoho označení v priebehu storočí - "Plávajúce mesto", "Mesto mostov", "Mesto kanálov" alebo "Kráľovna Jadranu". Je často označené ako jedno z najkrásnejších miest na svete, Benátky priťahujú romantické páry, skupiny zvedavých turistov, ktorí chcú poznať a obdivovať Benátsku lagúnu. Mesto leží na skupine 118 malých ostrovčekov v lagúne prepojenej mostami a kanálmi. Mesto bolo zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Nachádza sa na severovýchode Talianska a je ľahko dostupné cez medzinárodné letisko Marco Polo, letisko Treviso alebo vlakom, či autobusom. Ako prepravu po meste Vám doporučujeme použiť vodný autobus, vodný taxi alebo romantickú gondolu.

Benátky, ako mnoho ďalších miest, boli centrom turistiky už v 18. storočí, keď bohatí kupci z Európy na Grand Tour prišli do mesta obdivovať unikátnu architekturu, bohaté kultúrne a hudebné dedičstvo. Následujte ich stopy a navštívte najzaujímavejšie miesta ako je Veľký kanál, Námestie Sv. Marka alebo Baziliku Sv. Marka. Najlepšie je pozrieť si Benátky z gondoly, z čoho budete mať nezabudnuteľný zážitok. Navštívte miesta, kde Marco Polo alebo Giacomo Casanova žili a boli inšpirovaní týmto unikátnym mestom. Benátky dosť prispeli k rozvoju talianskej hudby a boli domovom Antonia Vivaldiho. V budove La Fenice si prezrite jeho majstrovské diela. K dokončeniu Vášho zážitku z Benátok vyskúšajte niečo z mestských kulinárskych špecialít od morských plodov až po vynikajúce víno Prosecco. Pre Váš komfort, všetky naše apartmány Benátky sú umiestnené v centre mesta a Vy tak budete blízko všetkým zaujímavým miestam a atrakciám.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Benátky?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v krátkodobom prenájme apartmánov v Benátkach. Pomôžeme Vám nájsť perfektné ubytovanie, aby Váš pobyt v Benátkach bol pohodlný a úplne bez starostí. Naše apartmány v Benátkach sú vybavené vysoko kvalitným zariadením a dôležitým príslušenstvom ako je internetové pripojenie, televízia, satelit, varná konvica atd. Výhodou je taktiež dobre vybavená kuchyňa. V apartmáne je oveľa viacej priestoru ako v bežnej hotelovej izbe. Budete príjemne překvapení veľmi priaznivou cenou za naše apartmány v Benátkach. Pokiaľ ste pripravený zažiť Vaše dobrodružstvo v Benátkach, prezrite si našu ponuku apartmánov. Každý z nich je prezentovaný fotografiami, plánikmi, detailným popisom, príslušenstvom, cenami a dostupnosťou pre Vaše správne rozhodnutie.

Hlavné benefity Your Apartments Benátky

Chápeme, že chcete, aby bol Váš pobyt v Benátkách nezabudnuteľným zážitkom. Dôkladne vyberáme najlepšie dostupné apartmány, aby ste sa cítili ako doma v tomto inšpirujúcom meste. Všetky naše apartmány Benátky sú pekne zariadené a perfektne vybavené podľa vysokých štandardov. Sú umiestnené v obdivuhodných historických budovách, kde sa budete cítiť ako v rozprávke. Všetky naše apartmány v Benátkach sú umietnené blízko centra mesta. Len čo nasadnete na gondolu za chvíľu budete u všetkých miest, ktoré ste si želali vidieť. Všetky výborné mestské reštaurácie, romantické kaviarne a pekné mosty čakajú práve na Vás.

Typy apartmánov v Benátkach

Radi Vám pomôžeme vybrať ten správny apartmán, ktorý splní Vaše očekávania. Pokiaľ ste pár užívajúci si toto romantické miesto v priebehu víkendového výletu alebo skupina priateľov hľadajúcich unikátny talianský zážitok, máme pre Vás vhodné riešenie. Naše Benátky apartmány sú perfektné pre jednotlivcov, páry, rovnako ako aj pre rodiny s deťmi a skupiny všetkých veľkostí. V našom portfóliu apartmánov môžete nájsť apartmány typu štúdio, apartmány jednospálňové, dvojspálňové, či trojspálňové - výber je len na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Benátkach so spoločnosťou Your Apartments Benátky, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán vo vyhľadávacom paneli, prípadne nás kontaktujte.