Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány v Barcelone
 

Apartmány v Barcelone

Hľadáte prenájom apartmánu v Barcelone?

  • apartmány sú plne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s hostelom
  • taxi preprava priamo k Vášmu apartmánu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov pre online rezerváciu v Barcelone

Barcelona, hlavné mesto Katalánska, druhé najväčšie mesto Španielska, je jedno z najmodernejších a najvplyvnejších miest v Európe. Obyvatelia (1,62 milióna) sú veľmi hrdí, že žijú v tomto meste a že sú Katalánci. Žijú v kultúrne odlišnej oblasti oproti zvyšku Španielska. Barcelona je centrum kultúry, architektúry, športu, výstav, módy, vedy, obchodu, ale tiež obľúbenou turistickou destináciou. V roku 1992 sa v tomto meste konali Letné Olympijské Hry. K atraktivite prispievajú tiež architekti Antonio Gaudí, Lluís Domenech Montaner.

Pre milovníkov histórie bude určite zaujímavá Barri Gotic (Gotická štvrť), Staré historické mesto, rovnako ako aj majstrovské architektonické diela Gaudího, chránené svetovým dedičstvom - slávna Sagrada Familia, Casa Batlló, Casa Mila alebo rozprávkový park Güell. Ďalšie obľúbené miesta sú Kolumbov pomník, Víťazný oblúk alebo Barcelónska katedrála. Barcelona má veľkú škálu múzeí s dielami Picasa, Joana Miró a ďalších umelcov. Po prehliadke pamätihodností môžete využiť príjemnej klímy a relaxovať na jednej z pláží, napríklad La Barceloneta alebo v niektorom z početných parkov. Barcelona ponúka nekončiace možnosti pre nákupy, vynikajúcu katalánsku kuchyňu. Futbaloví fanúšikovia by určite mali navštíviť štadión FC Barcelona Camp Nou – najväčší v Európe. Na večer vám odporúčame prechádzku po slávnej ulici La Rambla, kde nájdete mnoho kaviarní, reštaurácií, obchodov, klubov a obchodíkov so suvenírmi. Našťastie, všetky naše apartmány v Barcelone sú umiestnené v pešom dosahu do centra mesta, alebo blízko pláží, takže vždy budete blízko vášmu bodu záujmu.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Barcelona?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v krátkodobom prenájme apartmánov v Barcelone. Osobne vyberáme len tie nejlepšie apartmány v centre mesta, ktoré sú priestranné, pohodlné a vždy výhodne umiestnené. Cena je v porovnaní s hotelovou izbou výhodnejšia. Určite oceníte, priestrannosť a väčší komfort apartmánov Your Apartments Barcelona. Každý z apartmánov má kompletne vybavenú kuchyňu s modernými zariadeniami, ktoré sú očakávané od "domova mimo domov": Internetové pripojenie, televízia, satelit, kuchynské vybavenie atď. Neváhajte nás kontaktovať a prediskutovať vaše očakávania, alebo rovno začnite vyhľadávať v našej databáze apartmánov v Barcelone. Všetky apartmány prezentujeme s fotografiami, plánikmi, detailným popisom, vybavením, cenami a dostupnosťou.

Kľúčové benefity apartmánu v Barcelone

Toto mesto ponúka veľa ubytovacích možností. Može byť ťažké sa v tejto rozsiahlej ponuke zorientovať, preto radi pomôžeme s výberom tých najlepších apartmánov v prémiových lokalitách, čo Vám umožní byť blízko hlavných atrakcií a naplno si užiť čas strávený v Barcelone. Naše apartmány Barcelona sú vybavené elegantne zariadené. Vy môžete stráviť Váš čas poznávaním Barcelonskej kreatívnej architektúry, umeleckého dedičstva, ísť nakupovať alebo obdivovať pláže. Keď príde noc, môžete si vychutnať chutné pokrmy katalánskej kuchyne v jednej z mnohých reštaurácií alebo sa pobaviť v niektorom z klubov alebo diskoték.

Typy apartmánov od Your Apartments Barcelona

Či už preferujete viac komfortu, skvelú polohu alebo romantické prostredie, sme si istí, že Vám môžeme ponúknuť perfektnú možnosť ubytovania pre Vašu dovolenku v Barcelone. Naše Barcelona apartmány sú vhodné pre páry, jednotlivcov, rodiny s deťmi rôzneho veku, aj pre väčšie skupiny. V našom výbere apartmánov si môžete vybrať apartmány typu štúdio, jednospálňové apartmány, dvojspálňové apartmány, troj - paťspálňové apartmány - výber je len na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v Barcelone so spoločnosťou Your Apartments, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán vo vyhľadávacom paneli, prípadne nás kontaktujte.