Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Český Krumlov apartmány
 

Český Krumlov apartmány

Apartmány v Českom Krumlove na krátkodobý prenájom

  • najlepšia možná cena za apartmány
  • 20+ apartmánov pre online rezerváciu v Českom Krumlove
  • narastajúci počet spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečné platby
Apartmány v Českom Krumlove na pronájom Prenájom apartmánu v Českom Krumlove

Všetky apartmány sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od historického centra mesta. Český Krumlov je nádherné historické mesto, ktoré je zahrnuté do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Prečo rezervovať apartmán od Your Apartments v Českom Krumlove?

Your Apartments je spoločnosťou špecializujúcou sa na krátkodobý prenájom apartmánov v Českom Krumlove s vysokou kvalitou služeb. Apartmány Český Krumlov sú lacnejšie než ubytovanie v hoteli. Apartmány sú na plochu oveľa väčšie než hotelové izby v Českom Krumlove. Všetky apartmány v Českom Krumlove majú k dispozícii perfektne vybavenú kuchyňu. Apartmány v Českom Krumlove sú vybavené televízorom, satelitom, Internetom, príbormi, riadom atd. Všetky apartmány v Českom Krumlove majú fotografie, plánky dispozície, detailné popisy, zariadenia, ceny a obsadenosť.

Hlavné benefity apartmánov v Českom Krumlove

Pri ubytovaní v našich apartmánoch v Českom Krumlove si želáme, aby ste sa cítili ako doma. Väčšina apartmánov je priestorná a vzdušná, s krásnym výhľadom na Zámok Český Krumlov. Apartmány se nacházejí v historickém centre mesta Český Krumlov, v tesnej blízkosti muzea, parkov, reštaurácií, obchodov so suvenýrmi.

Typy apartmánov v Českom Krumlove

V našej ponuke nájdete štúdiové apartmány, jednospálňové apartmány, dvojspálňové apartmány a dokonca aj trojspálňové apartmány. Sú ideálne pre rodinnú dovolenku v Českom Krumlove. Niektoré spálne sú navrhnuté špeciálne pre rodiny s deťmi, kde si môžte vyžiadať detskú postieľku prípadne prístelku.

Apartmán v Českom Krumlove, Široká ulica

Český Krumlov apartmány, Široká ulica

Veľké apartmány v historickej budove, vzdialené len 100 m od Námestia svornosti. Apartmány sú ideálne pre ubytovanie skupiny priateľov alebo rodinu. K dispozícii sú 2 ložnice + kuchyňa + kúpeľňa + toaleta. Internet WiFi a parkovanie sú zahrnuté v cene za ubytovanie. Je možné uschovať Vaše bicykle v zabezpečenej miestnosti.
apartmány: 2 spálne, 6 osôb


Apartmán v Českom Krumlove, Latrán

Český Krumlov apartmány Latrán

Luxusné apartmány v časti Latrán v starom meste, v blízkosti Zámku Český Krumlov. Dom, v ktorom sa nachádzajú apartmány bol postavený v období gotiky. Podkrovné fragmenty a grafické dekorácie však nasvedčujú tomu, že došlo k jeho rekonštrukcii v období renesancie. Každý apartmán má vlastnú kúpeľnu, TV a 2 spálne.
apartmány: 2 spálne, 4 osoby


V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v Českom Krumlove so spoločnosťou Your Apartments, neváhajte prosím apartmán online rezervovať, prípadne nás kontaktujte.