Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány Mariánské Lázne
 

Apartmány Mariánské Lázne

Mesto Mariánske Lázne je druhým nejväčším kúpeľným mestom v Českej republike, je súčasťou tzv. Západočeského kúpelenského trojúholníka. Nachádza sa v Karlovarskom kraji, asi 25 km juhovýchodne od mesta Cheb. Celková rozloha tohto mesta je približne 51,78 km2 a má približne 13 tis. obyvateľov. Je unikátne počtom a rôznorodosťou vyvierajúcich prameňov. Tieto kúpele patria k najkrajším v Európe. V meste nájdete taktiež veľa krásnych parkov vhodných na odpočinok. Nejvýznamnejšou atrakciou je bezpochyby pseudobarokná kolonáda, postavená v roku 1889, ktorá spája pramene Křížův, Karolinin a Rudolfův. Pred touto kolonádou môžeme nájsť ďalšie zaujímavosti, a tou je spievajúca fontána. Mariánske Lázne boli známe už v minulosti, na základe čoho toto mesto navštívili a liečili sa tu známe osobnosti ako napr. J.W. Goethe, N.V. Gogol či F. Chopin. Koná sa tu množstvo kultúrnych podujatí a môžte sa taktiež vydať na cestu za poznávaním prírodných a historických krás okolia.

Apartmány Mariánske Lázne sú pre Vás zaručene výbornou voľbou výberu ubytovania z hľadiska ceny, priestoru, vybavenia a lokality.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne v meste Mariánske Lázně so spoločnosťou Your Apartments, neváhajte online rezervovať vybraný apartmán, prípadne nás kontaktujte.

Mariánske Lázne Apartmán Apartmán Mariánske Lázne Ubytovanie Mariánske Lázne