Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány Vysoké Tatry - Veľká Lomnica
 

Apartmány Vysoké Tatry - Veľká Lomnica

Vysoké Tatry predstavujú pohorie, které je umiestnené v Severnej časti Slovenska, na hranici s Poľskom. Začali sa formovať už v treťohorách a súčasnú podobu získali až v štvrtohorách. Pri peších túrach môžme tak obdivovať skalnaté vrcholy ako napr. Gerlachovský štít, Rysy, Kriváň alebo plesá ako sú Štrbské či Skalnaté. V malebných mestečkách ako je Kežmarok alebo Poprad môžme navštíviť historické pamiatky, prípadne aquapark Poprad. Vo Vysokých Tatrách sa nachádza približne 26 vrcholov, ktoré prevyšujú výšku 2500 m. V oblasti Vysokých Tatier nájdeme veľmi rozmanitú flóru, výskyt je ovplyvnený predovšetkým nadmorskou výškou a podložím. Najvýznamnejším predstaviteľom fauny je medveď hnedý, nájdeme tu taktiež vlkov, svišťov či kamzíky.

Vysoké Tatry ponúkajú fantastické ubytovanie, ktorým sú apartmány, a to konkrétne i vo Veľkej Lomnici.


V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica so spoločnosťou Your Apartments Vysoké Tatry, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán, prípadne nás kontaktujte.