Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Varšava apartmány
 

Varšava apartmány

Hľadáte apartmán vo Varšave?

  • apartmány sú kompletne vybavené a zariadené
  • najlepšia možná cena, porovnateľná s cenou hostelu
  • stovky spokojných klientov každý mesiac
  • online rezervácia a bezpečná platba
  • 25+ apartmánov vo Varšave s možnosťou online rezervácie

Varšava je hlavným mestom Poľska s viac než 1,7 miliónov obyvateľov. Leží na rieke Visla. Varšava je umiestnená v historickom regióne Mazovsko v strednom Poľsku. Varšava je centrom priemyslu, napríklad je tu rozvinutý automobilový, zpracovateľský, ale i textilný priemysel. Varšava je taktiež sídlom významnej univerzity a ďalších vzdelávacích inštitúcií. Nájdeme tu taktiež mnoho kultúrnych zariadení, ako sú divadlá, múzeá a výstavy, čo nám určite spríjemní pobyt v tomto peknom meste.

Vo Varšave začneme svoju prehliadku mesta na "Starom námestí", umiestnenom v samotnom centre mesta. Je obklopené historickými budovami. Určite Vás zaujmú koňské povozy, slúžiace ako atraktívny dopravný prostriedok pre turistov pri poznávaní mesta. Centrum je však taktiež možné prejsť pěšo a vychutnať si tak atmosféru malebných úzkych uličiek. Pri prechádzkach narazíte na krásne kostoly, kláštory a paláce. Medzi najvýznamnejšie patrí Kráľovský zámok alebo Katedrála Sv. Jána Krstiteľa. V meste nájdete taktiež mnoho útulných kaviarní a štýlových reštaurácií.

Prečo si objednať apartmán od Your Apartments Varšava?

Your Apartments je vedúcou spoločnosťou v poskytovaní krátkodobého ubytovania v apartmánoch vo Varšave. Naše apartmány vo Varšave Vám ponúkajú výhodu nižšej ceny ako majú hotely. Benefit väčšieho priestoru a dokonale vybavenej kuchyne bude určite ďalším plusom pre Vás. Budete sa cítiť ako doma v našich apartmánoch Varšava, pretože tu nájdete všetky bežné zariadenia ako sú TV, satelit, pripojenie k Internetu, varnú konvicu a ďalšie. Pre Vašu predstavu o našej ponuke si prezrite náš zoznam apartmánov, kde sú k dispozícii plánky s detailným popisom, zariadením, cenou a dostupnosťou.

Kľúčové benefity Your Apartments Varšava

Máme veľa apartmánov vhodných pre všetky druhy príležitostí: romantický víkend, poznávanie mesta s partiou priateľov alebo pre obchodných cestujúcich. Od každého apartmánu vo Varšave môžte očakávať vybavenie podľa vysokého štandardu, príjemne zariadené a v perfektnej lokalite. Je tu mnoho k poznávaniu v centre Varšavy a pokiaľ sa ubytujete v jednom z Apartmánov Varšava, budete vždy blízko miest Vašeho záujmu. Mnoho zo známych miest ako sú galérie, múzea a divadlá sú v blízkosti ubytovania. Správnym okamihom pri západe slnka je poznávanie Varšavských slavných reštaurácií, barov a klubov.

Typy apartmánov Varšava

Nech sú Vaše potreby akékoľvek, môžme Vám ponúknuť vhodné apartmány, ktoré vždy splnia Vaše očakávania. Naše apartmány Varšava sú ideálne pre jednotlivcov, páry navštevujúce mesto, rodiny s deťmi rôzneho veku, ako aj pre väčšie skupiny. Rodiny môžu počítať s detskou postieľkou, skupiny môžu očakávať cenovo výhodné a praktické ubytovanie v perfektnej lokalite. V našej databáze môžete nájsť štúdiové apartmány, jednospálňové apartmány, trojspálňové až päťspálňové apartmány - výber je len na Vás.

V prípade záujmu o krátkodobé ubytovanie v apartmáne vo Varšave so spoločnosťou Your Apartments Varšava, neváhajte prosím online rezervovať vybraný apartmán, prípadne nás kontaktujte.