Server YourApartments používa k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte.

 
 
Apartmány Praha Václavské námestie
 

Apartmány Praha Václavské námestie

Václavské námestie

Václavské námestie je skvelé miesto pre nákupy, ideálne miesto pre stretnutie s priateľmi alebo miesto kde sa dá tráviť voľný čas a len tak sa prechádzať. V skutočnosti je to jedno z najpopulárnejších bodov stretnutia v Prahe (pod chvostom koňa Sv.Václava) a výborné miesto odkiaľ začínajú turistické prehliadky Prahy. Václavské námestie sa nachádza v srdci Nového Mesta Prahy. Vzniklo v priebehu panovania kráľa Karla IV. Predtým bolo známe ako Koní Trh, avšak neskôr bolo premenované podľa patróna Čiech Svätého Václava. V súčasnosti patrí k najnavštevovanejším miestam Prahy. Václavské námestie v súčasnosti lemuje množstvo luxusných obchodov, reštaurácií, krčiem, kaviarní a kín. Je to taktiež ideálne miesto pre tých, ktorí rádi spoznávajú tajomstvá večernej Prahy.

Doporučujeme tiež:

Apartmány v Prahe Apartmány Praha Staromestské námestie Apartmány Praha Karlov Most Ubytovanie v Prahe

Apartmány Praha Václavské Námestie Luxusný Apartmán Václavské Námestie sú vhodné pre ubytovanie skupín a väčších rodín. Nachádzajú sa v historických budovách, len niekoľko krokov od sochy Sv.Václava a odtiaľto máte všetky zaujímavosti naskok.

Hľadáte Apartmán v Prahe na Václavskom námestí? Môžme Vám ponúknuť širokú škálu apartmánov rôznych kategórii. Môžte si rezervovať štúdio Václavské námestie Praha, dokonale zariadené apartmány s jednou, dvoma, troma a dokonca i so štyrmi spálňami.

Veľký apartmán na Václavskom námestí s 2 kúpeľňami.

Pokiaľ chcete stráviť skvelú dovolenku v Prahe, neváhajte rezervovať Apartmán Václavské námestie s 3 spálňami, 1 obývačkou, kuchyňou a kúpeľňou s celkovou kapacitou ubytovania až 10 osôb.

Ponúkame taktiež apartmány s 2 kúpeľňami. Všetky apartmány majú zariadenú kuchyňu. Väčšina z apartmánov má umývačku riadu, pračku, jedálenský stôl, stoličky, dvojpostele aj jednolôžkové postele. V rámci vybavenia tu nájdete DVD prehrávač, HiFi, satelitné programy, WiFi pripojenie k Internetu je zadarmo. Ak si rezervujete apartmán cez tento portál Your-Apartments.sk, môžte si kúpiť na recepcii voucher na raňajky s 30% zľavou.

Tu je nasledujúci zoznam Apartmány Praha Václavské Námestie:

Pokiaľ prídete do Prahy, nezabudnite navštíviť Václavské námestie. V hornej časti námestia dominuje Národné muzeum a socha Sv.Václava na koni. Ak budete schádzať dole Václavským námestím, tak po pravej strane nájdete známy palác Lucerna a divadlo Rokoko.